poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Ájurjóga v Siluetě fitness cvičení v Písku

Ájurvéda je nejstarší známá věda o životě a nejstarší medicínský systém na světě.

Cílem ajurjógy je upravit stav organismu tak, aby byl v rovnováze, aby byl vyčištěn od toxinů, aby mohl volně dýchat, měl průchodné cesty pro vyloučení všeho odpadu...

  • Co je to ájurjóga v Siluetě fitness cvičení v Písku

Ájurjóga je léčebný systém, který je používán ajurvédou k dosažení a udržení zdraví. Ajurvéda je tradiční indická medicína, která používá výhradně přírodní systém léčby. Ajurvéda říká, že ke zdraví dojde člověk dvěma základními způsoby – a to správnou stravou a cvičením, čímž se účinek praxe zvyšuje. Z toho plyne, že ajurjóga je nejen základním způsobem léčby, který ajurvéda používá, ale také (a to je moc důležité) s dlouhotrvajícím účinkem…

  • Čím se ájurjóga liší od jiných typů jógy?

Ájurjóga je systém pomalých a prodýchaných cviků, které jsou odcvičitelné pro každého. Ájurjóga se přizpůsobí možnostem vašeho těla, které pomalu posouvá dále… Dá se říci, že ajurjóga posouvá vaše tělo ke zdraví a udržuje nastolený stav.

Jóga z ájurvédského pohledu je individuální, každému člověku jsou doporučeny cviky, které podporují a posilují jeho chybějící nebo slabě zastoupené vlastnosti.

  • Cílem je dosažení dobrého zdravotního stavu, komplexní harmonie těla, mysli a duše.

Ájurjóga je to promyšlený systém dýchání, čištění, detoxikace, uvolňování spasmu, energetického dobití, vytváření rovnováhy, uvolňování napětí a nalezení vnitřní spokojenosti.

Kam dál?

Nahoru    Body & Mind    Kurzy cvičení    Náš tým    Rozpis cvičení    

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz