poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

SÁL 1 - Body & Mind v Siluetě fitness v Písku

Od září 2017 pro Vás lekce Body & Mind připravujeme v nových prostorách Siluety:
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí v Písku.


Body & Mind /tělo a mysl/ jsou veškerá tělesná cvičení určená k rozvoji zdravého a výkonného těla. Posilují současně také duševní a emocionální pohodu. Na druhé straně účinné duševně relaxační a meditační techniky pomáhají zmírnit nežádoucí tělesné následky emočního stresu a deprese, kterým se v dnešní civilizované době nevyhneme. Řešení takto vznikající situace nebude jen záviset v následné relaxaci v podobě masáží či jiných forem pasivního odpočinku, nýbrž v předcházení vzniku těchto stresových situací pro tělo.

Lekce jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Cvičení je velmi účinné pro prevenci přetížení pohybového aparátu např. při bolesti zad, slouží jako doplňková terapie u již vzniklých obtíží lehčího rázu či jako kompenzace k různým druhům sportu. Základem je aktivace hlubokého svalového stabilizačního systému páteře, hlubší vnímání vlastního těla a práce s dechem.

Pilates v Siluetě fitness v Písku dokonale doplní Vaše ostatní pohybové aktivity a pomůže Vám lépe se pohybovat, lépe se cítit a také lépe vypadat.

VÍCE >>>

Autorem metody SSP je český lékař MUDr. Richard Smíšek. Metoda je založena na procvičování dlouhých svalových řetězců ve tvaru spirál, které protahují páteř směrem vzhůru a vyrovnávají ji do centrální osy. Cvičení slouží k prevenci a léčbě problémů s páteří.

VÍCE >>>

Tai chi je kombinací přesných pohybů těla, správného dýchání a využívání energie Ying a Yang. Cvičení zlepšuje jak fyzickou tak psychickou kondici. Tai chi má pozitivní vliv na zlepšení zdravotního stavu - snížení vysokého tlaku, redukce stresu, posílení plic či správného držení těla, zlepšení koncentrace, koordinace a balanční rovnováhy atd.

VÍCE >>>

Většina z nás má potíže – přílišné napětí a časté bolesti ramen, šíje a zad. Bolesti hlavy, ztráta vitality, zdravotní komplikace. Cvičením potíže odstraníte. Čchi Kung v Siluetě vyučuje Vojtěch Lavička s dvacetiletou praxí. Naučíte se sestavu pro zdraví a energii - Osm kusů brokátu.

VÍCE >>>

Cílem ajurjógy je upravit stav organismu tak, aby byl v rovnováze, aby byl vyčištěn od toxinů, aby mohl volně dýchat, měl průchodné cesty pro vyloučení všeho odpadu...

VÍCE >>>

Naam jóga v Siluetě fitness v Písku je cvičení pro zdraví, které podporuje celkové posílení psychického i fyzického těla, posiluje činnost mozku a zlepšuje paměť. Je to cvičení pro každého, učí nás sebepoznání a sebelásce, které nám dovolují se vyléčit. Zároveň čistí naši mysl a nevědomí, protože to za nás nikdo jiný nemůže udělat, pouze my sami.

VÍCE >>>

5 Tibeťanů je jogistická sestava pěti cviků, které slouží k harmonizaci energetických center našeho těla. Veškerá filozofie vychází z moudra východní medicíny, podle které, se v těle nachází energetická centra - čakry, a energetické dráhy - meridiány.

VÍCE >>>

Kam dál?

Nahoru    Rozpis cvičení     Kurzy cvičení    Náš tým   

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz