poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

SÁL 2 - Aerobní cvičení v Siluetě fitness v Písku


Pohybové aktivity za dostatečného přístupu kyslíku ke svalům jsou považovány pro svůj zdravotní přínos jako jedny z nejúčinnějších. Aerobní cvičení je takové, které nás přinutí zhluboka dýchat, zapojit do pohybu velké skupiny svalů, při pravidelném tempu a trvá déle než 15 minut.

Příznivý vliv na zdraví je všeobecně znám. Zlepšuje celkovou účinnost kardiovaskulárního systému (srdce, plíce, oběhová soustava) a výrazně tak snižuje riziko vzniku civilizačních chorob. Pokud trvá aerobní cvičení dostatečně dlouho, přestane si tělo brát jako zdroj energie ze svalů glykogen, a začne zužitkovávat své tukové zásoby. Tím dochází ke spalování tuků a k hubnutí, což je nejčastějším důvodem, proč se pouštíme do těchto aktivit.

Více o aerobní zóně >>>

Body form v Siluetě fitness cvičení v Písku je dámské posilování v aerobní zóně, formou intervalového tréninku, bez choreografií. Letité zkušenosti z osobních tréninků žen. Víme, co potřebujete.

VÍCE >>>

Posilovací cvičení, které je výhradně zaměřeno na ty nejproblémovější partie na našem krásném ženském těle.

VÍCE >>>

Tabata je revoluční způsob tréninku, který je pojmenován po svém tvůrci japonském lékaři Izumi Tabata. Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a sílu ve velmi krátkém čase.

VÍCE >>>

Kruhový trénink je náročnější forma cvičení, kdy se během jednoho okruhu (odtud název kruhový trénink) procvičuje horní i dolní část těla. Pokud potřebujete zlepšit fyzickou kondici, redukovat svoji hmotnost nebo množství tuku v těle, zhubnout nebo jenom zformovat postavu, kruhový trénink je ta správná volba.

VÍCE >>>



OSOBNÍ TRENÉRSTVÍ v Siluetě fitness cvičení v Písku


Nabízíme osobní tréninky v Siluetě fitness cvičení v Písku zaměřené převážně na narovnání bolavého těla a na rovnováhu mezi jednotlivými svalovými skupinami. A v řadě druhé na zeštíhlování postavy, jestliže je to přání klienta.


MĚŘENÍ A ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA


Hubnete a chcete detailně sledovat svoje výsledky?

Silueta fitness v Písku nabízí svým klientkám měření a analýzu složení těla zcela ZDARMA. Sledovat můžete podíl tuku a svalů v těle, body mass index i stav útrobního tuku.


Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz