poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Masáže, terapie v Siluetě wellness v Písku

Masáž je nejstarší forma terapie. Lidé to dělají odedávna téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Působí nejen na organismus, ale také na psychiku člověka. Proto by si každý člověk měl dopřát masáž alespoň 2x-3x do měsíce. Pokud budete k tomu kombinovat i cviky, které vám masér doporučí, budete se cítit jako znovuzrození.

Peťa Sarah Vojtech Kateřina Jitka
tel.: 773 797 494 tel.: 602 843 321 tel.: 608 475 126 tel.: 734 480 033 tel.: 602 253 843


Naši maséři:

Zpomalím spolu s klientem, vnímám jen jeho dech a uvolňující se svaly a energie a je to nádherná spolupráce klienta a mne. Nádechu a výdechu. Napětí a uvolnění. Úsměvů i smutku.
Přijď se zpomalit, zastavit, nabrat druhý dech, nech hýčkat své tělo i mysl, prostě si přijď odpočinout od světa plného nároků a napětí, rychlosti a tlaků.

VÍCE >>>

Absolvovala jsem kurz sportovní a rekondiční (klasické) masáže, původně jen tak pro sebe, a později abych pomáhala ostatním.
Každý člověk je unikátní, jeho potřeby nemusí odpovídat předem určenému typu masáže. Jeho stav se může od objednání změnit, a proto je vhodné dohodnout se o konkrétním typu masáže až na místě podle momentálního přání klienta.

VÍCE >>>

Chcete se zbavit bolestí v šíji nebo v kříži, uvolnit se po namáhavém výkonu, uchovat si pružnost páteře, dopřát si příjemnou péči, posílit zdraví a vitalitu, uvolnit se od stresu? Při ošetření metody kombinuji podle potřeb ošetřované osoby. Proto doporučuji vybírat spíše podle účelu, než podle jednotlivé techniky.

Po domluvě.

VÍCE >>>


Harmonyum

Harmonyum je mocný, elegantní, spirituální léčebný systém, který byl vytvořen se záměrem pomoci lidem dosáhnout trvalého vyléčení. Zaměřuje se na nemoci mentální, emoční i energetické úrovně tak, aby již dál nemohly existovat ve fyzickém těle. Harmonyum vede k zářícímu zdraví, energii, štěstí a dlouhověkosti díky tomu, že zpomaluje proces stárnutí.

VÍCE >>>


Terapie

Každé úterý se můžete objednat na terpaie s využitím těch nejefektivnějších metod, které jsou v oblasti terapií a koučinku dostupné. Dokáži řešit v podstatě jakýkoli problém v oblasti psychiky i fyzického těla, délka terapie se odvíjí od závažnosti a dlouhodobosti potíží. Pomohu vám se vztahovými problémy, fobiemi, závislostmi, depresemi, strachy, úzkostmi, s nízkým sebevědomím, s akutními i chronickými tělesnými obtížemi.

VÍCE >>>

Kam dál?

Nahoru    Wellness    Kurzy cvičení    Náš tým    Rozpis cvičení    

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz