poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku

Nejzdravější způsob posilování a protahování celého těla - dostaňte se do rovnováhy. Změňte pomocí Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku svou siluetu, ať už jste z Písku nebo z okolí.

No to jsou velká slova. Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku určitě může mnohé změnit, může posílit svalstvo okolo trupu a tím chránit bederní část páteře, dokáže posílit svalstvo pod lopatkami a tak uvolnit ztuhlé šíji (bolesti hlavy, migrény. . .)

Sama uvidíte, že čím déle budete Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku cvičit, tím namáhavější se pro Vás může stát. Pilates je o sebekontrole, dýchání a přemýšlení. Každý si v něm může najít zalíbení.

PILATES v Siluetě fitness cvičení v Písku

Cvičení Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku založené na nejpřirozenější funkci těla - POHYBU. Pilates u nás v Siluetě Písek je zaměřeno na posílení, zvýšení ohebnosti, vytrvalosti a koncentraci. Je to technika natolik dokonalá a intenzivní, že její výsledky Vás budou provázet již napořád. Ale žádná z těchto definic nedokáže přesně vystihnout jeho podstatu. Musíte ho zažít.

Důležitý je pocit, který z Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku budete mít. Žádný spěch - harmonie, klid a plné soustředění na sebe, na pohyb, na dýchání... To vše je podstatou Pilates. Zapomenete na vše co Vás trápí, dokonale se uvolníte, posílíte svaly, které mají tendenci k ochabování. Protáhnete svaly, které se zkracují.

A kdo se skrývá za vznikem Pilates, této světově proslulé a prospěšné formy gymnastiky? Joseph Pilates (1880 - 1967). Narodil se v Německu a celé dětství trpěl řadou nemocí, které ho přiměly k vytvoření jedinečného cvičebního systému - Pilates. Z Německa se přestěhoval do New Yorku, kde se mu povedlo svou metodu prosadit. A dnes, více jak čtyřicet let po jeho smrti se metoda těší opravdu velké přízni.

Cvičení Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku sloužící k posílení a protažení celého těla, vede k harmonii mezi svaly posturálními a fázickými.

Právě Pilates v Siluetě fitness cvičení v Písku Vám může pomoci na Vaší cestě za zdravím.pravěku museli lidé při putování za potravou překonávat obrovské překážky. A dnes? Dnes tomu opravdu není za potřebí. V našem 21. století není již dobrá fyzická kondice nezbytnou podmínkou k přežití. Nyní nám stačí vystát frontu v samoobsluze, což mimochodem není činnost, která by prospívala našemu tělu, ani duši. Ale vyšší sebevědomí, pevné zdraví a delší plnohodnotný život snad nejsou dobrým důvodem k pohybu? Každý pohyb je prospěšný. Proto jezděte na kole, plavte, choďte a cvičte. Cvičte PILATES. Pilates dokonale doplní Vaše ostatní pohybové aktivity a pomůže Vám lépe se pohybovat, lépe se cítit a také lépe vypadat.

Filozofií pilatesovy metody je dodržování šesti základních principů, které by měli zlepšit kvalitu každého cvičení.

Dýchání: Správné dýchání v Pilates okysličuje krev a podporuje krevní oběh.

Koncentrace: Své myšlenky nenechávejte volně plynout, soustřeďte vždy pozornost na prováděný úkon.

Kontrola: Cvičení Pilates vyžaduje, aby naše mysl tělo zcela řídila. Dříve se tato metoda nazývala kontrologie.

Centrum: Core - Vaše centrum (oblast okolo pupíku) představuje zdroj energie pro veškeré pohyby, včetně pohybů končetin.

Přesnost: Přesnost v Pilates zvyšuje účinky každého cvičení a ne skladba cviků.

Plynulost: Plynule navazujete jednotlivé prvky Pilates na sebe, zlepšíte tím svoji rovnováhu, kontrolu pohybů a jejich koordinaci. Tím tělo připravíte na náročné úkoly všedních dnů.

Rovnováha těla a mysli - to je Pilates v Siluetě Fitness Písek - to je plnohodnotný život.
A kdy?ico-vice.png, 691B

Silueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz