poloha.png, 3,3kB SÁL 1 - Body & Mind
Galerie Florián, Havlíčkovo náměstí, Písek
poloha.png, 3,3kB SÁL 2 - Aerobní cvičení
SOU Komenského, Písek

Silueta fitness
773 797 494
info@siluetafitness.cz

Reference

  • Velmi oceňuji dokonalou profesionalitu a přátelskou a pohodovou atmosféru.

Po přistěhování do Písku jsem hledala příležitost si zacvičit. Našla jsem si Siluetu fitness a kurz Spirální stabilizaci páteře. Již po prvních hodinách jsem zjistila, že jsem při výběru měla štěstí jak na obsah kurzu, tak především na paní cvičitelku Petru Ješinovou. Velmi oceňuji její dokonalou profesionalitu. V kurzu funkčně propojuje samotné cvičení s názorným vysvětlením toho, jak ovlivňuje fungování našeho těla. Pozorně sleduje provedení cviků u každého jednotlivého účastníka kurzu a pomáhá s od straňováním nevhodných stereotypů, s kterými do kurzu přicházíme. Doprovází to neutuchajícím humorem a vtipem. Celkově svým přístupem vytváří v kurzu přátelskou a pohodovou atmosféru, která bezesporu přispívá k účinnosti cvičení.

To vše je jistě důvodem, proč se klienti do kurzů rádi vrací. Zažívají zde nejen relaxaci těla, ale i duše.

Jarmila


  • Ahoj Peťo,

Seznámily jsme se po mém úraze (výhřez ploténky s částečným ochrnutím nohy). Po 3 měsících, kdy jsem byla odkázaná na lůžko se silnými léky na bolest a různými kapačkami s kortikoidy mne propustili z rehabilitačního oddělení (ve stavu, kdy jsem se alespoň základně obstarala) s odkazem na Siluetu a především Tebe a Pilates. Tenkrát mi řekli, že operace páteře zatím zažehnána není?!

Na první cvičení jsem šla stále ještě s práškem a obavou, že cvičení nezvládnu, nebudu stačit, budu zdržovat… Avšak Tvým super individuálním přístupem a úpravou cviků tak, aby plnily účel a zároveň mne to nebolelo, jsem šla již s první hodiny se super pocitem. Zároveň jsem si z každé další hodiny odnášela i praktické rady do běžného života. Zhruba po 5 cvičeních byla znatelná změna, kterou jste pozorovaly i Vy a především já.

Dnes je to necelé 2 měsíce, kdy navštěvuji Tvé hodiny Pilates a nově i kurz stabilizace páteře – nemám téměř žádné bolesti (prášky neužívám 1,5 měsíce) a dokonce jsem znova začala běhat – což mi doktoři zakázali!!! Dnes vím, že díky cvičení se vše vrátí do 100% formy.

Máš můj velký obdiv za Tvou trpělivost, znalosti a především energii, kterou do cvičení vkládáš. Tímto bych Ti chtěla moc poděkovat za to, že znovu žiji, tak jak jsem už ani nedoufala!

Ilona Procházková


  • Cvičení Pilates u Petry Ješinové mě od prvního okamžiku nadchlo.

Líbí se mi nejen proto, že pomáhá odstraňovat mé zdravotní potíž e s páteří, ale také proto, že si zde báječně odpočinu, načerpám novou energii a cítím se po něm opravdu výborně. Paní cvičitelka dokáže vytvořit úžasnou atmosféru plnou pohody hlavně svým smyslem pro humor a hlubokými znalostmi svého oboru. To vše se odehrává v prostředí, které je moderně zařízeno a vybaveno vkusnými doplňky, což pomáhá k navození jedinečné atmosféry.

Mirka Šandová


  • Nebudu psát jenom o zázračném působení cvičení na mé tělo, ale napíši také o zázračném působení Siluety na moji duši.

Do Písku jsme se přistěhovali asi před patnácti lety. Nikoho jsem tu neznala, neměla jsem tu přátele. Bydlíme na okraji města, takže vlastně skoro "na samotě". Celá léta jsem pracovala z domova, jen občas jsem jezdila za klienty. Když jsem šla v roce 2009 do důchodu, ztratila jsem kontakt i s nimi. Najednou jsem byla sama. Cítila jsem, že bez společnosti, bez kontaktu s lidmi se ze mne stane zamlklý introvert, samotář. Zachránila mě Silueta! Začala jsem cvičit se Siluetou hned od jejího začátku v roce 2011 a našla jsem tu zlatý poklad! Tím pokladem je samozřejmě Peťa Ješinová! Je neuvěřitelné, jakou dokáže vytvořit úžasnou přátelskou atmosféru, jak rozumí své práci, jak nám přináší stále nové informace a inspiraci. A také jsem tu objevila spoustu nových přátelství, získala jsem nové kamarádky. Když jsem přišla cvičit poprvé, byla jsem nesmělá, zachmuřená a s nedůvěrou jsem se kolem sebe rozhlížela. Teď, po několika letech cvičení se cítím skvěle fyzicky, nebolí mě záda, zpevnily se mi svaly, jsem pružnější, rozpohybovala jsem klouby. A nyní to hlavní: Každý den, když mám v plánu jít cvičit, se těším do Siluety na cvičení a na kamarádky, na skvělou atmosféru, která s námi dělá divy. A pozoruji, jak i nově příchozí jako mávnutím proutku díky cvičení a nádherné atmosféře ožívají, rozkvetou, zkrásní, začnou se usmívat, radovat a žertovat, zkrátka je nám tu moc dobře. Našla jsem místo, kde je mi krásně na těle i na duši!

Šárka


  • Ahoj,

děkuji Siluetě fitness v Písku. Různé druhy cvičení se mně vždycky líbily. Hlavně ty rychlé a vydatné. Nic proti tomu, nakonec tuto filozofii jsem ani nikdy neopustila. Ale v Siluetě jsem se naučila a pořád se učím více vnímat celkově své tělo a při cvičení se soustředit např. na správné dýchání a tím vlastně cvičení zefektivnit. Těší mě poznávat v Siluetě nové věci. Nejsem odborník, ale to nevadí. I tak si to tady užívám.

Lenka


  • Zhubla jsem v Siluetě 27 kg

Přišla jsem do Siluety fitness v roce 2012. Nejdříve jsem absolvovala pár osobních tréninků s Peťou Ješinovou. Pak pokračovala má cesta do tělocvičny, kde se staly mými favority Pilates, Bodyform a Kruhové tréninky a také do Kardio zóny, kde jsem si oblíbila Crossový trenažér. Jak mi Peťa poradila, pracovala jsem v aerobní zóně minimálně 40 min. A hurá… první kila začala ubývat. Velkým zlomem pro mne byl červen 2014. Silueta vyhlásila super akci s názvem VÝZVA. Dostala jsem jídelníček, který jsem mohla přizpůsobit svým chutím a zakoupila hrudní pás SUUNTO. Ten spolupracuje se softwarem IQniter, který má Silueta pro své klienty k dispozici. Do cvičebního plánu jsem zařadila ještě novinku LoseWe. Místo klasického cvičení v aerobním pásmu, jsem začala cvičit intervalově. Byla to větší dřina, ale pálení tuků se úžasně zrychlilo. O odcvičené lekci jsem obdržela mailem přesnou zprávu ve formě grafu, abych viděla, jak jsem pracovala, kolik kalorií jsem spálila a vymyslela, jak se mohu do budoucna zlepšit, posunout dál. Veškerou mou snahu jsem ještě podpořila náhradou jednoho denního jídla koktejlem RVL od firmy MonaVie, která nádherně vyrovnávala mé chutě. Ideální kombinací stravy, práce s tepem, vlastní dřiny… jsem dosáhla něčeho, v co, už jsem vůbec nedoufala. Díky 27 kg dole, cvičení a super partě v Siluetě, se nyní cítím báječně.

Zkuste to taky. Jde to! Jen začít a vydržet!
Hanka


  • Od malinka jsem byla hrošík.

Navíc jsem již od první třídy dávala přednost posezení nad knížkou před jakoukoli formou pohybu. Když se k tomu přičte láska ke sladkostem, není divu, že z hrošíka se stal brzy hroch, a jelikož hrochům se špatně hýbe, brzy jsem si vypracovala odpor k většině forem rychlejšího pohybu. V pubertě následovaly experimenty s drastickými dietami s opakovanými jo-jo efekty. No a samozřejmě mám taky velmi úsporný metabolismus, který mě dokonale vybavil na války, hladomory a jiné situace, kdy bude třeba získat z plesnivějícího kousku chleba všechny potřebné živiny, takže v dnešní době bych z jedné pizzy byla, myslím, bez problémů schopná žít několik dní. Sečteno a podtrženo ve 22 letech jsem při své výšce 167cm dosáhla váhy okolo 100 kg. Nějakou dobu jsem se snažila namlouvat si pod horou sádla, že na vzhledu nezáleží, hlavně, když je člověk v pohodě.

Jednoho dne mi, ale došlo, že nejsem v pohodě, že se nedokážu netrápit tím, že do mě na ulici vrazí třicetikilová blondýna se slovy „Uhni tlusťoško.“, a že mi na vzhledu záleží a to zejména na tom vlastním. A tak jsem se rozhodla začít s dietou, ovšem s tím, že tentokrát to bude dieta celoživotní. Neboť požitek se ztláskané čokolády je krátkodobý, ale radost z pěkného těla věčná. A jako by na potvrzenou, že mé rozhodnutí je správné, mi nebe seslalo anděla. Když tady řeknu, že to byla Petra Ješinová, bude se těm, co ji neznají, zdát, že je to trapná reklama, ale ti co ji znají vědí:-). Jen během klasických cvičebních hodin, bez nějakého individuálního programu, bez přesvědčování a bez hypnózy, dokonce bez toho, abychom spolu promluvili slovo, mě dokázala přesvědčit o tom, že tolik nenáviděný pohyb může být radost. Samozřejmě první hodiny byly utrpení, ale jak ubývala přebytečná kila, rostla moje záliba ve cvičení. Kdyby mi ještě před rokem někdo řekl, že přijde doba, kdy mou nejhezčí denní dobou bude chvíle, kdy potím krev na hodině fitboxu, neváhala bych mu z vlastních peněz uhradit léčení na psychiatrii.

A hle ta doba je tady. Momentálně vážím 64 kg, mám v plánu začít také posilovat a cvičení bych se chtěla věnovat, co nejvíce. Přihlásila jsem se na kurz výživového poradenství a můj život se začíná možná stáčet nepředpokládanými směry. Ráda bych jednou také ukazovala tlustým, že je možné jít i hubenou a zdravou cestou. Že to v závěru ani tolik nebolí, a to, že si člověk odepře guláš, mu bohatě vynahradí dobrý pocit z vlastního těla. Ale hlavně bych za to všechno chtěla poděkovat Petře, bez které bych se pravděpodobně do teď dvakrát týdně horko těžko nutila, jít dělat step touch od zdi ke zdi. Všem tlustým, obézním, baculatým, silnějším a dalším přeji, aby se jim podařilo najít v sobě odhodlání. Protože jsou-li z Písku a okolí anděla, už hledat nemusí.

P.S. Při brouzdání na internetu jsem vypozorovala, že každý zhublý má jakési závěrečné shrnutí s čísly takže:
Původní váha: cca 100 kg(po měsíci a půl diety jsem poprvé našla odvahu se zvážit – bylo to 92 kg, a jelikož v první fázi člověk hubne nejrychleji, myslím, že jsem mohla mít tu stovku.)
Nová váha: 64 kg (ale hodlám na sobě ještě pracovat tak, kdo ví)
Původní velikost: 50 (kalhoty), 44 ( horní polovice těla)
Nová velikost: 38-40 (kalhoty), 36-38 ( horní polovice těla)
Časový úsek: listopad 2006 – červen 2007

MaruškaSilueta fitness - cvičení pro zdraví a energii

773 797 494; info@siluetafitness.cz